Wznowione wydanie książki Joe DiNapolego „Poziomy DiNapolego. Praktyczne zastosowanie analizy Fibonacciego na rynkach inwestycyjnych” z nowym dodatkowym rozdziałem jest już dostępne!

Przedsprzedaż pierwszych 100 sztuk książki w specjalnej cenie z dedykacją samego Joe DiNapolego zakończona!

 

Długo trzeba było czekać, aby tak poszukiwana na rynku książka znowu była dostępna. Udało się!

„To był dla mnie ogromny zaszczyt, kiedy Joe DiNapoli zaproponował mi napisanie rozdziału poświęconego wskaźnikowi MACD Predictor. Do tej pory jeszcze nigdzie ten element technik DiNapolego nie został opublikowany. Tym większa moja satysfakcja mogąc to uczynić”.

Piotr Grela, DiNapoli Expert

To moje podziękowanie dla Joe, który chcąc wzbogacić nowe polskie wydanie poprosił mnie o napisanie rozdziału o MACD Predictor. Stąd oprócz dotychczas znanego z poprzednich wydań materiału znajdziecie opis tego nowego wskaźnika.

MACD Predictor, opracowany przez Joe w 2003 roku, zrewolucjonizował sposób patrzenia na rynek.

Poznaj teraz sposoby jego zastosowania.

Książka dostępna już teraz w cenie 175 PLN (cena zawiera koszt przesyłki)

Dokonując płatności proszę o wypełnienie rubryki Informacja o posiadaczu konta wpisując adres do wysyłki książki lub przesłać go odrębnym mailem info@tradercom.pl

Piotr Grela – Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne

rynki-terminowe„Treść książki Rynki terminowe – koncepcja i systemy transakcyjne traktuje o analizie rynku, informacji dostępnych w publikowanych raportach o pozycjach Commercials, Large Speculators i Small Speculators dla rynków terminowych. Jest zwartą publikacją, która po tej analizie przechodzi do analizy technicznej (trendu, poziomu wykupienia czy wyprzedania), aby w końcu zaprowadzić nas do technik wejścia w rynek. Dalej traktuje o analizie ryzyka (zleceniach obronnych i zarządzaniu portfelem), aby w końcu pokazać jak z rynku wyjść. Dodatkowo pojawia się w książce analiza spreadu i sezonowości (informacji przygotowujących i wyprzedzających rynek). Jest to zwarta całość systemu i koncepcji transakcyjnych. Wg mnie trudno dostępna w innych publikacjach. Jest to rzeczowa, skondensowana treść opisująca techniki wykorzystywane przeze mnie na rynkach giełdowych.”

Piotr Grela

Kup teraz wersję papierową książki za 74 zł!

dotpay

Wolisz e-booka? Teraz możesz kupić książkę „Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne” w formie elektronicznej w księgarni Koobe. Kup teraz e-booka za 50 zł!